<< Viva Schedule :  May 2016 >>
 

No Name Level Viva Room Date Time Chairperson School
1. SITI KHAIRANI BINTI ABD JALIL M.A BILIK KOTA TAMPAN 3/5/2016 2:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Arkeologi Global
2. ZATIL AQMA BINTI MOHD NOOR M.Sc BILIK 107 3/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kajihayat
3. MUFTAHU JIBIRIN SALIHU Ph.D BILIK VIVA 3/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
4. MAHAYA BINTI SALLEH Ph.D BILIK VIVA 4/5/2016 3:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
5. NURU GAMBO Ph.D bilik viva e48 4/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P P Bang & Pranc
6. MOHD ILMAN BIN CHE ABDULLAH M.Sc BILIK 107 4/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kajihayat
7. FATIMAH BINTI IBRAHIM Ph.D BILIK VIVA 4/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
8. AHMAD RASMI SULEIMAN ALBATTAT Ph.D BILIK VIVA E48 5/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P P Bang & Pranc
9. SHAIK HUSSEINUDIN BIN T.S. BABU ALI Ph.D BILIK SEMINAR 5/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Kemanusiaan
10. ONG MAY EE M.A BILIK VIVA 5/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
11. J D YUVENESAN A/L JAGABALAN M.Sc MC CLINTOCK IPS 5/5/2016 10:30:00 AM <'%=nama_p%> P Peny Dadah & Ubat-Ubatan
12. SITI RUHANI BINTI MOHD YUSOFF M MANDELA 5/5/2016 11:00:00 AM <'%=nama_p%> P P P Jarak Jauh
13. SYAZWANI BINTI DRANI Ph.D BILIK PERBINCANGAN 102 6/5/2016 3:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kemasyarakatan
14. ASHAR AHMED Ph.D Bilik Mesyuarat 6/5/2016 9:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Kej Awam
15. MOHD HAIZZAN BIN YAHAYA Ph.D BILIK PERBINCANGAN 102 6/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kemasyarakatan
16. ADEL SHAKEEB MOHSEN Ph.D BILIK PERBINCANGAN 102 9/5/2016 2:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kemasyarakatan
17. ZARANI BIN OTHMAN Ph.D BILIK VIVA 9/5/2016 3:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
18. TAN ENG HUA M.Sc BILIK 107 9/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kajihayat
19. TITI NURIANI Ph.D bilik mesyuarat 1 9/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P P Jarak Jauh
20. RAMEZ ABUBAKR ABDULRAZZAQ BA DEEB Ph.D BILIK PERBINCANGAN 102 9/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kemasyarakatan
21. SHARINAH BINTI MOHD IBRAHIM M.A BILIK VIVA 9/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
22. HASNIYATI BT MD RAZI Ph.D Bilik Mesyuarat 9/5/2016 2:30:00 PM <'%=nama_p%> P P Bahan & Sumber Mineral
23. ANANTHAN A/L SOMASUNDARAM Ph.D BILIK VIVA 10/5/2016 3:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
24. KHALID MOHAMED ALI HAJ ISSA IDREES Ph.D PPSP 10/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Perubatan
25. POH SUAN M.A MC CLINTOCK 11/5/2016 2:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Pengurusan
26. DONG CHI Ph.D MC CLINTOCK 11/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Pengurusan
27. ALIREZA JONIYAS M.Sc MANDELA IPS 11/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> Samudera & Pantai
28. SARAVANAN A/L SAGADEVAN M.Sc BILIK VIVA 11/5/2016 10:45:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Komputer
29. NOOR AIDA BINTI SAAD Ph.D Bilik Mesyuarat 12/5/2016 9:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Kej Awam
30. SOM PHONG A/L CHIT Ph.D BILIK VIVA 12/5/2016 11:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
31. CHIN KAI LING Ph.D BILIK KONFEREN 13/5/2016 9:00:00 AM <'%=nama_p%> I Peny Per Molekul
32. MEGAT AZLAN BIN MOHAMMED AZMI M.Sc BILIK PERSIDANGAN 16/5/2016 2:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Teknologi Industri
33. ROHANI BINTI ABDULLAH Ph.D BILIK MESYUARAT ARAS 1 16/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Pengurusan
34. NUR AZHANI 'ATIFAH BINTI RAMLI M.Sc BILIK KONFEREN 16/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Teknologi Industri
35. MUHAMMAD JAVED Ph.D BILIK VIVA 16/5/2016 11:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
36. ABDUL MAJEED Ph.D BILIK PERSIDANGAN 17/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Matematik
37. NUR AZLINA BINTI MOHAMED MOKMIN Ph.D BILIK TELESIDANG 17/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P T Pengajaran & Multimedia
38. MOMEN ZAKY ELSAYED ELSHERBINY M.Sc BILIK MESYUARAT 17/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> Perubatan & Pergigian Termaju
39. SYAZANA BINTI SULAIMAN M.Sc BILIK PERSIDANGAN 18/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Teknologi Industri
40. SAMAR ABDELAZIZ ADEL ABDEEN Ph.D BILIK VIVA 18/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
41. BALQIS BINTI AB GHANI Ph.D BILIK 107 19/5/2016 2:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kajihayat
42. MO'ATH AHMAD MOHAMMAD ALDAHOUN Ph.D BILIK VIVA 19/5/2016 2:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Fizik
43. SARASWATHI A/P OLAGAN Ph.D BILIK MESYUARAT 1 19/5/2016 2:30:00 AM <'%=nama_p%> P P P Jarak Jauh
44. LEE KIAN TEK Ph.D BILIK MESYUARAT ARAS 1 19/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Pengurusan
45. NORNANI BINTI MD AZNAN M BILIK MESYUARAT 1 19/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P P Jarak Jauh
46. ABDULKAREEM MOHAMMED AHMED AL-SHAMI Ph.D BILIK SEMINAR (DSAP) 20/5/2016 3:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Farmasi
47. YONG YEE VERN M.Sc BILIK SEMINAR (DSAP) 23/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Farmasi
48. AZNARAHAYU BINTI RAMLI M MANDELA,IPS 23/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P P Jarak Jauh
49. NIK AINA SYAZANA BINTI NIK ZAINUDDIN M.Sc Bilik Mesyuarat Brainetwork 23/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kesihatan
50. MAYUTI DUERAMA Ph.D BILIK VIVA 23/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
51. SITI SYUHADAH BINTI MOHAMAD Ph.D BILIK PERBINCANGAN 102 24/5/2016 2:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kemasyarakatan
52. SAEED-UR-RASHID NAZIR Ph.D 24/5/2016 9:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Farmasi
53. RIDWAN NURDIN Ph.D BILIK MESYUARAT CO6 24/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> ISDEV
54. NOOR AZLINA BINTI YUSOFF M MANDELA, IPS 24/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P P Jarak Jauh
55. SREE AMERTHARAJ A/L RATNAM M.Sc BILIK PERSIDANGAN 25/5/2016 2:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kimia
56. SYUHAIRAH BINTI AHMAD M.Sc BILIK MESYUARAT 25/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Teknologi Industri
57. AZADEH SHAFAEI DARASTANI Ph.D BILIK VIVA 25/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
58. ZAINAB BINTI MOHD SHAFIE Ph.D Bilik Mesyuarat Brainetwork 25/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kesihatan
59. KOK KAI YIT M.Sc Bilik Viva 26/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Kej. Aeroangkasa
60. CHRISTY AYI ALADEMERIN Ph.D BILIK VIVA 26/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Ilmu Pendidikan
61. FADZEL WONG CHEE PING Ph.D Bilik Mesy. Timb. Dekan, PPSP 26/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Perubatan
62. MOHD FIRDAUS BIN OTHMAN M.Sc BILIK PERSIDANGAN 27/5/2016 3:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Teknologi Industri
63. ESMAIL DORRI Ph.D DEWAN PERSIDANGAN 27/5/2016 3:00:00 AM <'%=nama_p%> PP Bahasa & Terjemahan
64. YOUSAF ALI Ph.D MC CLINTOCK 27/5/2016 9:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kajihayat
65. MYO THUYA THEIN Ph.D Bilik Mesyuarat 27/5/2016 9:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Bahan & Sumber Mineral
66. MUTHANA HAMEED KHALAF Ph.D DEWAN PERSIDANGAN 27/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> PP Bahasa & Terjemahan
67. ZAID AWS ALI GHALEB AL-BAHIRI Ph.D Meeting Room 30/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Bahan & Sumber Mineral
68. HANI NAWAF IBRAHIM ALQUDAH Ph.D Bilik Persidangan, PPSK 30/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Sains Kesihatan
69. LOO SAW KHUAN Ph.D BILIK MESYUARAT 31/5/2016 2:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Pengurusan
70. FARAH BINTI MOHAMAD ZAIN Ph.D mandela, ips 31/5/2016 9:00:00 AM <'%=nama_p%> P P P Jarak Jauh
71. PREM A/L GUNNASEGARAN Ph.D Bilik Viva, Aras 1 31/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Kej Mekanik
72. NUR HIDAYAH BINTI AHMAD M.A bilik viva e48 31/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P P Bang & Pranc
73. SITI NADIAH BINTI ABU HASSAN M.Sc BILIK PERSIDANGAN 31/5/2016 9:30:00 AM <'%=nama_p%> P P Teknologi Industri
74. NURLIYANA BINTI MALUDIN Ph.D BILIK MESYUARAT ARAS 1 31/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> P P Pengurusan
75. CHAI YUAN LIN Ph.D BILIK KONFEREN 31/5/2016 10:00:00 AM <'%=nama_p%> I Peny Per Molekul
76. TAN PI LIN Ph.D Bilik Mesyuarat 31/5/2016 2:30:00 PM <'%=nama_p%> P P Bahan & Sumber Mineral
 

Institute of Postgraduate Studies, Universiti Sains Malaysia, 11800 USM, Penang, Malaysia.
Tel : 604-6533888 Fax : 604-6532931/ 604-6532940 e-mail : dean_ips@notes.usm.my

www.ips.usm.my